kandydatów

Etat Ekspert ds. analiz biznesowych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Ekspert ds. analiz biznesowych
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/23/0332
OBOWIĄZKI:

Wyszukiwanie biznesowych rozwiązań IT dla bankowości; -analiza obecnych procesów i rozwiązań pod kątem ich funkcjonalności; -analiza pod kątem proponowania nowych rozwiązań i produktów dla biznesu; -koordynacja procesu rozwój produktu w trakcie poszczególnych faz projektu oraz współpraca z zespołem deweloperów aplikacji; -definiowanie kryteriów akceptacji aplikacji w celu przeprowadzenia działań testowych, Praca w środowisku i projekcie angielskojęzycznym. Umowa o pracę na czas nieokreślony, praca w godzinach od 9.00-17.00

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe Dośw. min. 12 miesięcy dośw. na stan. Analityka Biznesowego. Bardzo dobra wiedza na temat UX / UI i możliwość uczestniczenia w projektowaniu działań, Możliwość tworzenia/dostosowywania zestawu szablon Bardzo dobra znajomość pracy z metodami Agile (np. Scrum, Kanban) lub klasycznymi (np. Waterfall), umiejętność tworzenia diagramów (UML, BPMN), Umiejętność skutecznego prowadzenia działań zw. z pozyskiwaniem danych i identyfikowania niespójności w wymaganiach projektowych. Umiejętność planowania podejścia biznesowego do projektu i ułatwienie związanej z tym komunikacji. Możliwość tworzenia/dostosowywania zestawu szablonów do wykorzystania w projekcie.

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 15 000 do 21 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu