kandydatów

Etat Kierownik projektu/ów

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Kierownik projektu/ów
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/23/0278
OBOWIĄZKI:
Realizuje projekty w dziedzinie oprogramowania, organizuje i przewodzi projektem oraz zespołem projektowym (planuje i zarządza zasobem projektowym, ustala priorytety, koordynuje współpracę z klientem), zarządza współpracą ze wszystkimi interesariuszami projektu, zapewnia efektywne zarządzanie projektem, optymalne ułożenie ról i zasobów, ustala plan projektu i zarządza jego zmianą gdzie to konieczne, ustanawia zespół praktyk zapewniających integralność oraz wysoką jakość produktu projektu. Praca w projekcie i środowisku angielskojęzycznym.Praca w godzinach 9:00-17:00Umowa o pracę na czas nieokreślony.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe, język angielski B2 w mowie i piśmieZnajomość zarządzania projektem przy wykorzystaniu metodyki Scrum, znajomość MS Office Word, Excel, PowerPoint,Outlook.Doskonała wiedza w zakresie tworzenia oraz wdrażania modeli biznesowych, b. dobra wiedza w zakresie kierowania zespołemDośw. min. 6 miesięcy doświadczenia takim samym stanowisku. um. skutecznego prowadzenia działań związanych z pozyskiwaniem danych oraz identyfikowania nie spójności w wymaganiach projektowych, planowania podejścia biznesowego względem projektu i ułatwienie związane jz tym komunikacji.

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 25 000 do 32 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu