kandydatów

Etat Sprzątacz/ka

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Sprzątacz/ka
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie
Numer: StPr/23/0192
OBOWIĄZKI:
1.Utrzymywanie w należytej czystości przydzielonych do sprzątania pomieszczeń. 2.Właściwe i oszczędne używanie powierzonego sprzętu i środków potrzebnych do utrzymania czystości.3.Zgłaszanie przełożonemu zauważonych awarii, uszkodzeń w urządzeniach i pomieszczeniach. 4.Współpraca z drugim pracownikiem sprzątającym, a także z użytkownikami pomieszczeń poprzez natychmiastowe reagowanie na bieżące potrzeby przez nich zgłoszone.Godziny pracy 6:00 - 18:00 - 6:00Wymiar czasu pracy: 40 godzin w tygodniuumowa zlecenie: 1 rokOferta pracy tymczasowej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: SUMIENNOŚĆ
Uprawnienia: PUNKTUALNOŚĆ
Uprawnienia: DOBRA ORGANIZACJA PRACY

Wymagania inne:

wykształcenie podstawowe,Minimum 1 miesiąc doświadczenia na stanowisku sprzątacz/kadobra organizacja pracy, sumienność, punktualność

Miejsce pracy:

Bielany Wrocławskie

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 22,8 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu