kandydatów

Etat Specjalista ds. hr i administracji

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Siechnice

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Specjalista ds. hr i administracji
Miejsce pracy: Siechnice
Numer: StPr/23/0157
OBOWIĄZKI:

Obsługa administracyjno-kadrowa pracowników. Współpraca z agencjami pracy tymczasowej. Organizacja wdrożeń i szkoleń dla pracowników. Obsługa bieżących spraw administracyjno-biurowych. Dbałość o prawidłowy obieg dokumentów firmowych. Praca na czas określony: 3 lata Godziny pracy 7:00 - 15:00

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: bardzo dobra obsługa MS Office (szczególnie program PwerPoint, Excel, Word, Outlook)
Uprawnienia: Doświadczenie na podobnym stanowisku
Uprawnienia: bardzo dobra komunikacja interpersonalna

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe, staż pracy 6 miesięcy na podobnym stanowisku, bardzo dobra obsługa MS Office (szczególnie program PwerPoint, Excel, Word, Outlook), bardzo dobra komunikacja interpersonalna, język angielski na poziomie B2 w mowie i piśmie w celu porozumiewania się z przełożonymi język ukraiński lub rosyjski na poziomie komunikatywnym na potrzeby wdrażenia pracowników tymczasowych

Miejsce pracy:

Siechnice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu