kandydatów

Etat Producent kreatywny

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Producent kreatywny
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/23/0140
OBOWIĄZKI:

tworzenie koncepcji i projektów kreacji graficznych dla kampanii reklamowych, sklepów mobilnych, stron internetowych i gier (np. grafik reklamujących eventy, oferty w grach); - analizowanie rezultatów wytworzonych kreacji, środowiska konkurencyjnego, trendów rynkowych oraz benchmarków; - zwiększanie wydajności kreacji graficznych (CTR, CVR, IPM) i raportowanie rezultatów kampanii we współpracy z podzespołami ASO i UA; - współpraca z zespołami wytwarzającymi gry. Praca w godzinach 9:00-17:00. Umowa o pracę na czas nieokreślony.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe, staż pracy 2 lata wiedza techniczna z zakresu sztuki cyfrowej (Digital Art) i produkcji wideo; znajomość projektowania UX; znajomość platform mediów społecznościowych (Facebook, Twitter, YouTube itp.) i ich wykorzystania w reklamie; doświadczenie we współpracy z agencją lub siecią reklamową; znajomość branży gier mobilnych (oraz znajomość branży gier wideo będzie dużym atutem); język angielski mile widziany

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 17 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu