Etat Konsultant do spraw zrównoważonego budownictwa/ leed ap o+m

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Konsultant do spraw zrównoważonego budownictwa/ leed ap o+m
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/23/0143
OBOWIĄZKI:

Zarządzanie projektami zrównoważonego budownictwa od etapu koncepcji do oddania do użytku Przeprowadzanie oceny LEED w projektach komercyjnych i przemysłowych Doradzanie w zakresie strategii projektowania budynków NZEB, niskoemisyjnych i zeroemisyjnych/energetycznych Przeprowadzanie oceny ryzyka klimatycznego, oceny cyklu życia budynku i planowania zrównoważonego budownictwa Rozumienie i stosowanie aktualnych i proponowanych przepisów dotyczących zrównoważonego budownictwa (przepisy budowlane i planistyczne) Rozwijanie i zarządzanie relacjami z klientami (wewnętrznymi i zewnętrznymi) Przygotowywanie raportów technicznych Wspieranie akredytacji ISO14001, jeśli jest to wymagane Praca w godzinach 8-16

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Inżynier budownictwa - budownictwo przemysłowe
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

wykształcenie Magister w dziedzinie nauk ścisłych lub przyrodniczych, Kierunek związany z projektowaniem budynków zrównoważonych specjalizacja modele energetyczne staż pracy: 4- LETNIE DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE W OBRĘBIE PROJEKTOWANIA BUDYNKÓW ZRÓWNOWAŻONYCH SPECJALIZACJA MODELE ENERGETYCZNE - wysoka komunikatywność, inne (wpisać jakie) -BIEGŁA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKÓW ANGIELSKIEGO ze względu na międzynarodowy charakter pracy Uprawnienia: Wykonywanie modeli energetycznych

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 12 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu