kandydatów

Etat Specjalista / Specjalistka ds. prawnych

Firma: Politechnika Wrocławska miejsce pracy: Wrocław

Centrum Innowacji Biznesu Politechniki Wrocławskiej poszukuje osób na stanowisko:

Specjalista / Specjalistka ds. prawnych
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: 131/2022

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie partnerstw strategicznych, klastrów, obsługę prawną partnerstw i inicjatyw strategicznych oraz nawiązywanie i podtrzymywanie relacji z partnerami strategicznymi.

Zakres obowiązków:
  • współpraca z jednostkami organizacyjnymi Politechniki Wrocławskiej w zakresie realizacji celów strategicznych Centrum Innowacji Biznesu,
  • analiza przepisów/zmian prawa powszechnie obowiązującego oraz rekomendowanie kierownictwu możliwości/obowiązku wprowadzenia zmian lub usprawnień/możliwości wpływu zmian na działalność Centrum,
  • obsługa formalno-prawna i merytoryczna zawieranych w ramach Centrum umów i zleceń komercyjnych,
  • udział w pracach koncepcyjnych, przygotowawczych założeń i dokumentacji odzwierciadlającej cele biznesowe Centrum w obszarze aplikacji i systemów informatycznych oraz elementów i zasobów infrastruktury informatycznej,
  • rozwijanie krajowych partnerstw strategicznych o charakterze naukowo-przemysłowym,
  • prowadzenie ewidencji uczestnictwa Uczelni w krajowych partnerstwach strategicznych,
  • prowadzenie klastrów, konsorcjów, sieci kompetencji,
  • projektowanie i optymalizacja procesów biznesowych w obszarze współpracy/partnerstw.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe prawnicze,
  • minimum 4-letnie doświadczenie w opiniowaniu umów,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2,
  • biegłość w obsłudze programów pakietu MS Office,
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz tworzenia dokumentacji i raportów,
  • dobra organizacja pracy i zaangażowanie,
  • umiejętność pracy w zespole i łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia na prestiżowej Uczelni,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • udział w przedsięwzięciach łączących świat nauki i biznesu,
  • pracę w interdyscyplinarnym zespole specjalistów,
  • szkolenia umożliwiające dalszy rozwój i podnoszenie kwalifikacji,
  • darmowe miejsce parkingowe,
  • dodatkowy pakiet świadczeń socjalnych (13-te wynagrodzenie, dofinansowanie wypoczynku).
Politechnika Wrocławska w procesie rekrutacji będzie przetwarzać dane osobowe a szczegółowe informacje o tym przetwarzaniu przedstawione zostały w formularzu rekrutacyjnym. Z informacjami tymi koniecznie należy się zapoznać przed zapisaniem swoich danych i przed udostępnieniem ich Uczelni. W przypadku złożenia CV z pominięciem formularza rejestracyjnego Kandydat powinien potwierdzić że miał możliwość zapoznania się z przedstawionymi mu w formularzu rekrutacyjnym informacjami o przetwarzaniu danych osobowych.