kandydatów

Etat Specjalista ds administracyjnych

Firma: ADRA Polska miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 7850901, z dnia 2022-12-27

Fundacja ADRA Polska jest polskim oddziałem międzynarodowej organizacji humanitarnej ADRA działającej w przeszło 100 krajach świata. W Polsce oficjalnie rozpoczęła swoją działalność z końcem roku 2009. Jako swój cel postawiła sobie prowadzenie działalności dobroczynnej – więcej https://www.adra.pl/

Specjalista ds administracyjnych

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: 1/12/2022

Opis stanowiska

  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w tym proszenie ewidencji poczty przychodzącej i wychodzącej,
  • Opisywanie faktur oraz archiwizowanie dokumentów,
  • Wsparcie w zakresie zadań administracyjnych oraz organizacyjnych np. obsługa e-mailu i telefonu sekretariatu,
  • Przygotowywanie pism i innych dokumentów np. składanie zapytań ofertowych oraz zamawianie sprzętu, artykułów biurowych itd.
  • Prowadzenie ewidencji wyposażenia w tym prowadzenie dokumentacji zdawczo-odbiorczej,
  • Wsparcie w prowadzeniu bazy darczyńców,
  • Kontakt z kontrahentami, skanowanie i kserowanie dokumentacji i inne prace administracyjne,
  • Pomoc w bieżących zadaniach, wynikających z aktualnych potrzeb Fundacji.

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność i samodzielność w działaniu,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy

  • Ciekawą pracę od zaraz,
  • Możliwość awansu,
  • Zatrudnienie w stabilnej międzynarodowej i rozwijającej się Organizacji
  • Zatrudnienie w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin według oczekiwań pracownika,
  • Elastyczny system pracy.