kandydatów

Etat Specjalista ds. logistyki i magazynu

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Kąty Wrocławskie

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Specjalista ds. logistyki i magazynu
Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie
Numer: StPr/22/6829
OBOWIĄZKI:

- obsługa procesów logistycznych w organizacji; - koordynowanie procesów zaopatrzenia, produkcji, magazynowania i dystrybucji. Forma umowy: umows o pracę na czas okreslony tj: 3 lata, praca w godzinach od 8.00-16.00

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Specjalista do spraw logistyki
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: koreański, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: SUMIENNOŚĆ
Uprawnienia: asertywność, umiejętność pracy w zespole, umiejętność koordynacji działań w firmie
Uprawnienia: DOBRA ORGANIZACJA PRACY

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe mile widziany język angielski mile widziane doświadczenie w zawodzie język koreański niezbędny do kontaktów z innymi pracownikami firmy oraz prezesem i kierownikiem sumienność asertywność, umiejętność pracy w zespole, umiejętność koordynacji działań w firmie dobra organoizacja pracy

Miejsce pracy:

Kąty Wrocławskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 16 000 do 16 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu