kandydatów

Etat Lider linii

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Lider linii
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie
Numer: StPr/22/6775
OBOWIĄZKI:

obsługa maszyn i urządzeń,nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów technologicznych,szkolenie operatorów linii produkcyjnych,kontrola stanu maszyn i urządzeń Miejsce pracy:ul. Ryżowa 1, 55-040 Bielany Wrocławskie dodatkowe miejsce pracy ul.Magazynowa 5, Bielany Wrocławskie. Umowa o pracę na czas okreslony tj: do 3 lat, praca w godzinach od 6.00-6.00

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: asertywność, umiejętność pracy w zespole, umiejętność koordynacji działań w firmie

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie ogólnokształcace min.2 miesiące w w/w zawodzie w ciągu ostatniego roku przy wyrobach spożywczych, umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi ,zdolności organizacyjne,umiejętność koordynowania działań , aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych-wymóg konieczny, osoby karane lub zwolnione dyscyplinarnie nie będą brane pod uwagę ,

Miejsce pracy:

Bielany Wrocławskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 do 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu