kandydatów

Etat Pomocnik elektromontera

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Trzebnicy miejsce pracy: Trzebnica

Powiatowy Urząd Pracy w Trzebnicy
Pomocnik elektromontera
Miejsce pracy: Trzebnica
Numer: StPr/22/0805
OBOWIĄZKI:

prace przy montażu instalacji elektrycznych (montaż tras kablowych, wykonywanie prac związanych z instalacją elektryczną i przygotowanie do ich odbiorów, współpraca z innymi pracownikami podczas realizacji zadań

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym, mile widziana wiedza branżowa, umiejętność posługiwania się elektronarzędziami, umiejetność pracy w zespole, pełna gotowość pracy w delegacji w pracy na terenie Polski i za granicą

Miejsce pracy:

Trzebnica

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 do 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Trzebnicy