kandydatów

Etat Kierownik ds. programów hr

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Kierownik ds. programów hr
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/22/6602
OBOWIĄZKI:

Koordynacja sekcji tworzenia programów polegających na integrowaniu pracowników pochodzących z Białorusi, Rosji i Ukrainy ;koordynacja współpracy z Talent Acquisition, HR Team, Global Mobility Team, tworzenie ofert rozwoju i budowanie bazy ofert, organizacja i udoskonalanie procesów wdrażania nowo zatrudnionych pracowników, tworzenie inicjatyw aby, zwiększyć zaangażowanie pracowników do współpracy. Praca w środowisku angielskojęzycznym. Praca w godz. 9:00 - 17:00 Zatrudnienie na czas nieokreślony.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe, staż pracy 6 miesięcy, język angielski B2 w mowie i piśmie, Bardzo dobra wiedza na temat zarządzania personelem w warunkach różnic kulturowych. Umiejętność zarządzania konfliktem. Znajomość procesu projektowania programów integracyjnych i adaptacyjnych w złożonych środowiskach wielokulturowych branży IT. wynagr.: 13000 do 20000 PLN. Wymagane: co najmniej 6 m-cy w tej samej dziedzinie. umiejętności: znajomość procesów kadrowych i rekrutacyjnych. Duża łatwość w nawiązywaniu relacji, zdolności interpersonalne, adaptacji w zmieniającym się środowisku, b. dobre umiejętności organizacyjne, umiejętność skupiania uwagi na potrzebach ludzi, wielozadaniowość, gotowość do pracy w elastycznych godzinach.

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 13 000 do 20 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu