kandydatów

Etat Magazynier

Firma: Osadkowski SA miejsce pracy: Oleśnica

Jesteśmy firmą rodzinną, która od ponad 30 lat świadczy usługi kompleksowego zaopatrzenia gospodarstw rolnych. Zatrudniamy ponad 400 osób oraz realizujemy obroty przekraczające miliard złotych rocznie, co czyni nas jedną ze 100 największych firm o polskim kapitale. Zajmujemy czołową pozycję na rynku środków ochrony roślin, nawozów sztucznych, nasion kwalifikowanych, skupu płodów rolnych, maszyn oraz usług finansowych. Patrzymy w przyszłość i nieustannie dążymy do doskonałości. Działamy w sposób uczciwy i transparentny, budujemy długotrwałe relacje, oparte na wzajemnym szacunku i zaufaniu. Opieramy swoją działalność o nowoczesne metody pracy oraz zaawansowane systemy informatyczne. Tworzymy rolnictwo w wersji PRO.

Więcej informacji o naszej firmie znajdziesz na stronie http://osadkowski.pl/ i w zakładce https://osadkowski.pl/pl/kariera/

W związku z dynamicznym rozwojem spółki, szukamy kandydata na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy: Oleśnica
Oferujemy:
  • Zarobki 4 000 – 5 400 brutto (zależnie od posiadanego doświadczenia zawodowego, stażu pracy i wyników)
  • Godziny pracy: system 2 zmianowy (w wzmożonym sezonie, czyli do 5mcy w roku 3 zmiany)
  • Praca w sobotę tylko w sezonie wiosennym przez 2 miesiące
  • Dodatkowa premia frekwencyjna 1 000 zł w okresie wiosennym
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe + jasny system premiowy
  • Możliwość zdobycia dodatkowych kwalifikacji zawodowych i uprawnień
  • Prywatny pakiet medyczny dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Świadczenia socjalne (m. in. dopłaty do wypoczynku, do aktywności sportowo-rekreacyjnej, ZFŚS)
  • Płatny system poleceń pracowniczych
  • Dodatkowy urlop urodzinowy
  • Obiady dla pracowników magazynu w okresie sezonu
  • Elastyczne godziny pracy poza sezonem (dajemy możliwość stworzenia elastycznego grafiku)
  • Możliwość sfinansowania przez pracodawcę szkolenia UDT do obsługi wózków widłowych
Wymagania:
  • Motywacja do pracy
  • Samodzielność i dbałość o wysoką jakość swojej pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
Mile widziane:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy kat. B
  • Uprawnienia na wózki widłowe (uprawnienia UDT)
Zakres obowiązków:
  • Kompletacja wysyłek, przyjęcia dostaw, wydawanie towaru
  • Sprawdzanie stanów magazynowych
  • Dbałość o powierzone mienie
Klikając w przycisk „Aplikuj” „Aplikuj online” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Osadkowski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą przy ul. Kolejowej 6, 56-420 Bierutów danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: iodo@osadkowski.pl. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Osadkowski Sp. z o.o. przed cofnięciem zgody.