kandydatów

Etat Scrum master

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Scrum master
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/22/6543
OBOWIĄZKI:

- Uczestniczenie w międzynarodowych rozmowach wspierając zespoły swoimi umiejętnościami w projektach i programach dla naszych klientów na rynku globalnym. - Wspieranie klientów w transformacji biznesowej i organizacyjnej, aktywnie stając się zaufanym doradcą w zakresie tematyki SM zarówno dla klientów, jak i współpracowników Organizacji. - Udzielanie konsultacji i rekomendacji w oparciu o wymagania klienta - Rozwijanie relacji z członkami zespołu we wszystkich praktykach Organizacji w celu zaspokojenia potrzeb klientów. Praca na czas określony: 1-12-2022 do 30-11-2026 Godziny pracy 9:00 - 17:00

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe, język angielski B2 w mowie i piśmie Doświadczenie zawodowe: 8 lat doświadczenia w pracy na stanowiskach związanych z technologią informatyczną/telekomunikacyjną w branży informatycznej, w tym 1 rok doświadczenia na stanowisku kierownicznym w branży informatycznej

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 14 500 do 14 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu