kandydatów

Etat Inżynier budowy

Firma: MIWRO Zakład Ogólnobudowlany Ignacy Młotkowski miejsce pracy: Wrocław

Firma MIWRO istnieje od 1 marca 2006 roku.

Działamy w branży telekomunikacyjnej, energetycznej, budowlanej, specjalizując się w budowie, przebudowie i montażu sieci teletechnicznej, elektroenergetycznej niskiego i średniego napięcia (nN i SN), sygnalizacji świetlnej oraz oświetlenia drogowego i obiektowego.

FIRMA MIWRO ZATRUDNI NA STANOWISKO

Inżynier budowy
Miejsce pracy: Wrocław
OFERUJEMY:
  • Jasno sprecyzowany system wynagrodzeń (pensję zasadnicza + premia prowizyjna)
  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowę o pracę
  • Pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie, w młodym oraz przyjaznym i dynamicznym zespole
  • Szkolenia, kursy doszkalające
  • Praca w granicach administracyjnych powiatu Wrocławskiego + 50 km
  • Podstawowe narzędzia pracy: samochód służbowy, komputer, telefon
  • Jasno określoną ścieżkę kariery oraz możliwość awansu zawodowego
BENEFITY:
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Premie
  • Dodatki świąteczne
  • Możliwość zdobycia praktyki zawodowej, której zwieńczeniem będzie uzyskanie uprawnień budowlanych
TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Weryfikacja Projektu Wykonawczego, Umowy oraz Opisu Przedmiotu Zamówienia
  • Sporządzanie kalendarza zdarzeń na podstawie umowy i Opisu Przedmiotu Zamówienia
  • Ustalanie harmonogramu realizacji robót
  • Komunikacja z urzędami w celu uzyskania niezbędnych zezwoleń i uzgodnień
  • Nadzór nad procesem realizacji budowy, kontrola jakości i terminowości wykonania zgodnie z
    warunkami umowy i harmonogramem
  • Ewidencjonowanie zdarzeń i raportowanie prac
  • Współpraca z innymi działami: zakupy, techniczny, kadry, księgowość
NASZE OCZEKIWANIA:
  • Rzetelne wywiązywanie się z powierzonych obowiązków
  • Ukierunkowanie na realizację przydzielonych zadań
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zorganizowanie i zmotywowanie
  • Wykształcenie wyższe techniczne na kierunku budownictwo
  • Chęć do uczenia się i zdobywania branżowej wiedzy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji
  • Czynne prawo jazdy KAT B

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 18-11-2022
Wyświetleń: 116