kandydatów

Etat Lider Zespołu Utrzymania Ruchu

Firma: Roltec sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Roltec to prężnie rozwijająca się firma w obszarze badań i rozwoju fotowoltaiki. Roltec to rzetelność i innowacja w działaniu. Główne obszary naszej aktywności to: fotowoltaika cienkowarstwowa, półprzewodniki, inżynieria materiałowa, procesy próżniowe, analiza i pomiary materiałów oraz badania naukowe. W związku z otwieraniem przez Roltec fabryki paneli słonecznych CIGS rozbudowujemy nasz zespół. Poszukujemy najlepszych specjalistów jak również młode utalentowane osoby, które będą mogły razem z nami wprowadzić transformację na polskim rynku fotowoltaiki.

Lider Zespołu Utrzymania Ruchu

Lider Zespołu Utrzymania Ruchu/Tech Lead Facility Integration będzie współpracował z inwestorami, projektantami, firmami podwykonawczymi i zespołami technicznymi, uczestniczył w cyklicznych spotkaniach w okresie projektowania i budowy fabryki, następnie odpowiadał za uruchomienie, automatyzację i utrzymanie parku maszynowego oraz budynku.

Zadania na stanowisku pracy:
  • aktywny udział merytoryczny w dyskusjach dotyczących rozwoju technologii cienkowarstwowych paneli fotowoltaicznych,
  • nadzorowanie procesu wdrożenia systemu taśmociągów na linii produkcyjnej,
  • udział w pracach projektowych, konsultowanie projektu fabryki, technologii, instalacji mediów,
  • sporządzanie specyfikacji zamówień na części, weryfikacja propozycji dostawców,
  • sporządzanie raportów, schematów, zestawień oraz dokumentacji technicznej,
  • proponowanie rozwiązań w zakresie spraw technologicznych, organizacyjnych,
  • kontakt z firmami zewnętrznymi oraz dostawcami.
Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe (Automatyka, Robotyka, Elektronika, Mechatronika lub pokrewne),
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, mile widziane w obszarze produkcyjnym,
  • wiedza techniczna z zakresu automatyki, sterowania, elektryki, pneumatyki, mechaniki, elektroniki,
  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu projektami oraz doświadczenie w instalacji i uruchamianiu dużych urządzeń produkcyjnych,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca codzienną komunikację i pracę z dokumentacją techniczną,
  • samodzielność,
  • pro-aktywne nastawienie,
  • mile widziane doświadczenie w kierowaniu zespołem i projektami.
Oferujemy:
  • interesujące projekty w energetyce słonecznej, możliwość wnoszenia pomysłów i projektowania procesów,
  • możliwość pracy w ambitnym, międzynarodowym zespole,
  • indywidualne możliwości dalszego szkolenia i rozwoju,
  • benefity pozapłacowe.