Etat Specjalista ds Rybactwa w Wydziale Gospodarowania Mieniem Skarbu Państwa / Współpracy z Użytkownikam

Firma: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie miejsce pracy: Wrocław

Specjalista ds Rybactwa w Wydziale Gospodarowania Mieniem Skarbu Państwa / Współpracy z Użytkownikami Wód
Miejsce pracy: Wrocław

Termin składania CV: 8 grudnia 2022 r.

CZEKAMY NA KANDYDATA, KTÓRY:
  • posiada wykształcenie wyższe z zakresu rybactwa, zootechniki, ochrony środowiska lub pokrewne,
  • ma minimum roczne doświadczenie zawodowe w w/w obszarach,
  • zna przepisy ustaw: prawo wodne, kodeks cywilny, o rybactwie śródlądowym,
  • sprawnie posługuje się pakietem MS Office,
  • jest komunikatywny i potrafi współpracować w zespole,
  • potrafi wykonywać obowiązki pod presją czasu.
DODATKOWO DOCENIMY:
  • umiejętności analityczne,
  • umiejętność pisania i redagowania pism,
  • czynne prawo jazdy kat. B.
OSOBA NA TYM STANOWISKU BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA:
  • prowadzenie spraw związanych z oddaniem w użytkowanie obwodu rybackiego,
  • przygotowywanie, ogłaszanie i przeprowadzanie konkursów ofert na oddanie w użytkowanie obwodów rybackich,
  • kontrolowanie wywiązywania się przez użytkowników obwodów rybackich i dzierżawców praw rybackiego użytkowania jezior z zawartych umów,
  • współpracę z marszałkami województw w zakresie kontroli zarybień i uzyskiwania informacji o wynikach oceny wypełniania obowiązku prowadzenia racjonalnej gospodarki rybackiej,
  • współpracę z organami ścigania i z Państwową Strażą Rybacką w zakresie stwierdzonych nieprawidłowości i naruszeń prawa w użytkowaniu obwodów rybackich dla oceny prawidłowości realizacji umów,
  • załatwianie skarg i wniosków związanych z prowadzonymi sprawami,
  • przygotowywanie danych do obowiązującej sprawozdawczości, opracowanie materiałów do analiz i planów w zakresie zadań Wydziału dla Wód Polskich oraz planowanie dochodów związanych z zawieranymi umowami.
OFERUJEMY:
  • Umowa o pracę. Stabilne Zatrudnienie.
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki.
  • Wczasy „pod gruszą”. Bazy noclegowe w całym kraju.
  • Atrakcyjne pakiety szkoleniowe.
  • Dofinansowanie do karty sportowej.
  • Zgrany zespół i miłą atmosferę.
  • Pracę, która ma znaczenie.