kandydatów

Etat Kierownik utrzymania ruchu

Firma: Asistwork Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Miejsce pracy: Wrocław
Kierownik utrzymania ruchu

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: automatyka, mechanika, elektronika)
  • minimum 3- letnie doświadczenia w zarządzaniu procesami utrzymania ruchu
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca prowadzenie rozmów technicznych
  • bardzo dobra znajomość metodologii TPM, LEAN, 5S
  • umiejętność zarządzania sobą w czasie i sprawnego delegowania zadań
Twoje zadania:
  • kierowanie działem utrzymaniu ruchu: koordynowanie pracy zespołu techników, nadzór nad maszynami i infrastrukturą firmy
  • odpowiedzialność za utrzymanie ciągłości pracy maszyn i urządzeń
  • nadzorowanie prowadzenia dokumentacji technicznej maszyn oraz urządzeń
  • tworzenie planów napraw i przeglądów okresowych
  • ciągłe doskonalenie kwalifikacji pracowników
  • aktywne działania i zaangażowanie w rozwój strategii TPM oraz monitorowanie wskaźników UR
Oferujemy:
  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach: 6-14 lub 7-15
  • bogaty pakiet socjalny: bony świąteczne, dofinansowanie wypoczynku, dofinansowanie kursów i szkoleń
  • prywatna opieka zdrowotna i dofinansowanie do karty Multisport
  • możliwości rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach
  • profesjonalne szkolenie wdrożeniowe