kandydatów

Etat Tatuażysta

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Tatuażysta
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/22/5934
OBOWIĄZKI:

Przyjmowanie i doradztwo klientów. Tworzenie szkicu artystycznego. Wybór i leczenie miejsca tatuażu. Przeniesienie wzoru na skórę. Stosowanie tatuażu za pomocą maszyny do pisania. Korekta i nakładanie się starych tatuaży. Nakładanie makijażu permanentnego. Dezynfekcja miejsca pracy i sprzętu. Umowa zlecenie 1 rok. Ilość godzin w miesiącu około 100-120

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Język: ukraiński, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: tatuażysta

Wymagania inne:

wykształcenie średnie każde, staż pracy - brak wymagań - pracodawca sprawdza umiejętności na sztucznej skórze, umiejętność tatuowania język angielski B2 w mowie i piśmie, język ukraiński B2 w mowie i piśmie - do kontaktu z klientami

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 do 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu