kandydatów

Etat Starszy technolog ds. opakowań i

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Starszy technolog ds. opakowań i
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie
Numer: StPr/22/6021
OBOWIĄZKI:
Przy wsparciu i wskazówkach menedżera, organizacja i prowadzenie projektów zgodnie z wymaganiami RDQ, marketingowymi i produkcyjnymi, skutecznie komunikując status i ryzyko. Planowanie i prowadzenie działań mających na celu wygenerowanie odpowiednich informacji na temat opakowań, wykorzystując zarządzanie próbkami i dostawcami oraz próby w zakładach pilotażowych i fabrycznych zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i wymogami HACCP. Planowanie i prowadzenie działań związanych z rozwojem procesów (np. projektowanie i specyfikacje opakowań, zwiększenie skali opakowań, uruchomienie itp.) oraz wsparcie w planowaniu i efektywnym wykorzystaniu zasobów, w tym z wykorzystaniem agencji zewnętrznych. Tworzenie raportów technicznych.Praca w godz. 8:00-16:00Zatrudnienie na czas nieokreślony
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: Angielska terminologia techniczna

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe, język angielski C1 w mowi i piśmie, angielska terminologia techniczna Kontrole wewnętrzne i zarządzanie ryzykiem - szkolenieTechnologie cyfrowe w dziedzinie opakowań - szkoleniestaż pracy 8 lat ogółem, min. 5 lat doświadczenia na stanowisku technologa ds. opakowań

Miejsce pracy:

Bielany Wrocławskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 9 680 do 9 680 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu