kandydatów

Etat Specjalista

Firma: Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu
Dolnośląski Komendant Wojewódzki Policji poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Specjalista
Miejsce pracy: Wrocław
Ogłoszenie o naborze Nr 108829

Warunki pracy

- praca w siedzibie urzędu , praca w terenie (plac budowy)

- narzędzia pracy: stanowisko komputerowe, kserokopiarka

- oświetlenie naturalne i sztuczne

- pomieszczenie biurowe na parterze, toaleta na parterze przystosowana dla osób niepełnosprawnych, winda przystosowana dla osób niepełnosprawnych

Zakres zadań

  • zleca przeglądy obiektów budowlanych użytkowanych przez Policje w celu zapewnienia ich właściwego stanu technicznego
  • zleca naprawy awaryjne występujące w obiektach służbowych Policji w celu zapewnienia ich właściwego stanu technicznego
  • współdziała w przygotowywaniu i przeprowadzeniu postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w zakresie prowadzonych zadań remontowych i inwestycyjnych w celu zapewnienia prawidłowej ich realizacji
  • prowadzi sprawy związane z zadaniami nałożonymi na Zespół Inwestycji w związku z decyzjami Państwowej Inspekcji Sanitarnej w celu prawidłowej i terminowej realizacji
  • prowadzi ewidencję zawieranych umów, zleceń zewnętrznych i wewnętrznych w ramach działalności Zespołu Inwestycji oraz rejestru zabezpieczeń w celu należytego wykonania umowy
  • przygotowuje bieżącą korespondencję w sprawach związanych z zakresem działania Zespołu (obsługa kancelaryjna, opracowywanie zbiorczej informacji zwrotnej)

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego w pracy biurowej
  • biegła znajomość obsługi komputera (MS Office)
  • umiejętność stosowania prawa w praktyce
  • znajomość przepisów Prawa Zamówień Publicznych
  • zdolność do analitycznego myślenia
  • umiejętność redagowania pism
  • komunikatywność
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • wykształcenie wyższe administracyjne lub ekonomiczne