kandydatów

Etat Logistyk

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Środa Śląska

Ogłoszenie numer: 7647084, z dnia 2022-10-17

Klient portalu Praca.pl

Aktualnie do naszej firmy poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

Logistyk

Miejsce pracy: Środa Śląska

Opis stanowiska

  • Koordynacja łańcucha dostaw w Spółce
  • Planowanie i nadzór nad transportami
  • Kontrola stanów magazynowych produkcji
  • Optymalizacja kosztów transportu i dostaw
  • Kontrola i nadzór nad kierowcami transportu wewnętrznego firmy
  • Kontrola i nadzór nad załadunkowymi
  • Kontrola i optymalizacja (pod kątem dopasowania powierzchni do stanów magazynowych) magazynów wyrobów gotowych

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office(szczególnie Excel);
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Gotowość do podjęcia współpracy w oparciu o inną formę zatrudnienia niż umowa o pracę
  • Mile widziany certyfikat kompetencji zawodowych

Oferujemy

  • Szerokie możliwości rozwoju i awansu;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Możliwość indywidualnego ustalania godzin współpracy;
  • Wysoka kultura pracy i bardzo dobra atmosfera.