kandydatów

Etat Analityk ds. danych o żywności

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Analityk ds. danych o żywności
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie
Numer: StPr/22/5438
OBOWIĄZKI:

Współpraca z działami regulacyjnymi i naukowymi, zespołami ds. marek, spostrzeżeniami konsumentów, badaniami żywieniowymi i prawnymi w celu promowania wiadomości dotyczących żywienia i dobrego samopoczucia oraz opracowywania oświadczeń w różnych mediach. Zapewnienie strategicznych wskazówek dotyczących rozwoju produktu i marketingu w zakresie kryteriów żywieniowych, oceny i zgłaszania zgodności z ustalonymi wewnętrznymi wymaganiami żywieniowymi. Prowadzenie wewnętrznych programów edukacyjnych w zakresie żywienia i dobrego samopoczucia, aby zwiększyć wiedzę i świadomość pracowników na odpowiednie tematy oraz wdrożyć lokalne programy informacyjne dla osób mających wpływ na zdrowie i strategie konferencji żywieniowych, aby zwiększyć wiarygodność i wzrost marki.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Specjalista żywienia człowieka
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Nauka o żywieniu
Język: portugalski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

wykształcenie: przynajmniej wyższe magisterskie, kierunek: Nauka o żywieniu, 2) staż pracy: preferowana osoba z doświadczeniem w pracy naukowej/naukowo-dydaktycznej (po doktoracie lub w trakcie), 3) umiejętność: wystąpienia publiczne (czynny udział w konferencjach), 4) inne: języki: j. angielski - zaawansowany, j. portugalski - zaawansowany (praca w międzynarodowym środowisku)

Miejsce pracy:

Bielany Wrocławskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 900 do 4 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu