kandydatów

Etat Administrator wspólnot mieszkaniowych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Administrator wspólnot mieszkaniowych
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/22/5402
OBOWIĄZKI:

Administrowanie wspólnotami mieszkaniowymi, przyjmowanie interesantów, wystawianie zleceń na naprawę awarii, kontrola i sprawdzanie kosztorysów za wykonane prace na obiektach, podejmowanie uchwał, sporządzanie notatek służbowych, pism, protokołów z przeprowadzonych wizji lokalnych i odbiorów robót, prowadzenie korespondencji z właścicielami i stronami współpracującymi, sporządzanie umów na zlecenie prace. umowa o prace na okres próbny, nastepnie na czas nieokreslony . Kontakt: 713431450

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: obsługa komputera
Uprawnienia: praca w grupie, dobra organizacja czasu pracy, samodzielność
Uprawnienia: Dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie techniczne w zakresie budowlanym staż pracy 1 rok znajomość zagadnień ogólnobudowlanych i instalacyjnych dodatkowym atutem będą uprawnienia budowlane w zakresie instalacji sanitarnych, uprawnienia budowlane w zakresie konserwacji obiektu, umiejętność weryfikacji kosztorysów

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 do 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu