Etat Specjalista ds. Realizacji Inwestycji – Inspektor Nadzoru w branży instalacji elektrycznych w Dziale

Firma: Uniwersytet Wrocławski miejsce pracy: Wrocław

Uniwersytet Wrocławski
ogłasza konkurs na stanowisko

Specjalista ds. Realizacji Inwestycji – Inspektor Nadzoru w branży instalacji elektrycznych w Dziale Inwestycji i Remontów
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: Inspektor Nadzoru.139.ZRIRNT.DIR

Nazwa stanowiska: Specjalista – Inspektor nadzoru

Wymiar etatu: pełny

Ilość etatów: 1

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Zakres obowiązków:
  • wykonywanie czynności inspektora nadzoru inwestorskiego wg prawa budowlanego;
  • udział w przygotowaniu planu zadań remontowych i inwestycyjnych;
  • ustalenie zakresu opracowania dokumentacji dla zadań remontowych i inwestycyjnych;
  • przygotowanie materiałów wyjściowych do projektowania w zakresie instalacji elektrycznej;
  • udział w uzgodnieniach, dokonywanych przez jednostki projektowe z przedstawicielami UWr;
  • sprawdzanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej w branży elektrycznej pod kątem zgodności z umową oraz ustaleniami i uzgodnieniami, dokonywanymi w trakcie jej opracowania;
  • udział w postępowaniach na realizację robót budowlanych oraz opracowanie dok. projektowych.
Wymagania konieczne:
  • wykształcenie wyższe techniczne;
  • uprawnienia budowlane wykonawcze bez ograniczeń w specjalności instalacji elektrycznych;
  • minimum 3-letni staż pracy na stanowisku związanym z nadzorem lub kierowaniem robotami branży elektrycznej;
  • umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office, AutoCad);
  • znajomość programu do kosztorysowania;
  • znajomość zagadnień instalacji niskoprądowych, m.in. sieci strukturalnych oraz instalacji p-poż.;
  • bardzo dobra organizacja pracy;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • samodzielność, terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • wysoka kultura osobista, komunikatywność i operatywność.
Wymagania pożądane:
  • znajomość programu do kosztorysowania,
  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń do projektowania w specjalności instalacji elektrycznych;
  • doświadczenie w przygotowywaniu dokumentów (opis przedmiotu zamówienia) do przetargów na podstawie Ustawy Prawo Zamówień Publicznych;
  • uprawnienia SEP do dozoru i eksploatacji urządzeń elektrycznych do 20 kV;
  • znajomość przepisów Ustawy Prawo Zamówień Publicznych;
  • znajomość procesu inwestycyjnego;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • doświadczenie w realizacji lub znajomość zagadnień związanych z systemami AV i innymi instalacjami niskoprądowymi;
  • skrupulatność;
  • gotowość do podejmowania nowych wyzwań;
  • zaangażowanie.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w prestiżowej i renomowanej Uczelni;
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę);
  • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia w odpowiedzialnej, pełnej wyzwań pracy;
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. „trzynastka”;
  • możliwość skorzystania z karty Multisport;
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego;
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia opieki medycznej;
  • dofinansowanie wypoczynku;
  • dofinansowanie wypoczynku dzieci;
  • preferencyjne pożyczki.