kandydatów

Etat Kierownik Serwisu

Firma: Kone Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

W firmie KONE koncentrujemy się na budowaniu innowacyjnej kultury współpracy, w której cenimy wkład każdej osoby. Zaangażowanie pracowników jest dla nas kluczowym obszarem zainteresowania. Zachęcamy do uczestnictwa i dzielenia się informacjami oraz pomysłami. Zrównoważony rozwój stanowi integralną część naszej kultury i codzienności. Stosujemy etyczne praktyki biznesowe oraz dążymy do rozwoju kultury współpracy, w której współpracownicy ufają sobie wzajemnie i darzą się szacunkiem, a dobre wyniki znajdują uznanie wśród współpracowników. Jako doskonałe miejsce pracy z dumą oferujemy szeroki zakres  możliwości, które ułatwią osiągnięcie celów zawodowych i osobistych oraz umożliwią zdrowe, zrównoważone życie.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.kone.com/careers

Kierownik Serwisu
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: R0622904
OFERUJEMY:
  • Pracę w stabilnej międzynarodowej organizacji w ramach umowy o pracę;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji;
  • Kwartalny system premiowy;
  • Niezbędne narzędzia pracy, tj. samochód służbowy, telefon, laptop;
  • Prywatną opiekę medyczną dla pracownika, z możliwością doubezpieczenia członków rodziny;
  • Kafeteryjny system bonusowy MyBenefit (włączając kartę Multisport);
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie;
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Zarządzanie, motywacja i rozwój podległego mu zespołu Konserwatorów;
  • Utrzymywanie relacji z Klientami;
  • Realizacja wyznaczonych celów biznesowych oraz wdrażanie procesów i procedur firmy;
  • Eliminowanie zagrożeń i zapewnienie bezpieczeństwa pracy Konserwatorom oraz użytkownikom obiektów;
  • Planowanie napraw serwisowych i prac konserwacyjnych;
  • Współpraca z handlowcami przy przygotowywaniu ofert i określeniu warunków technicznych kontraktów;
OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:
  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem;
  • Znajomości zasad bezpieczeństwa;
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego;
  • Znajomości MS Office;
  • Umiejętności podejmowania decyzji, także pod presją;
  • Proaktywnej komunikacji i umiejętności współdziałania;
  • Wykształcenie wyższe (techniczne bądź handlowe) będzie atutem.
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw nr 133 Poz. 883)"