kandydatów

Etat Pracownik produkcji

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie
Numer: StPr/22/5092
OBOWIĄZKI:

ręczne czynności pakowania produktu do opakowań jednostkowych i zbiorczych; układanie kartonów z wyrobem gotowym na paletę ( zbieranie produktu, półproduktu, wyrobu gotowego z taśmy – urządzenie w ruchu); czynności porządkowe, utrzymanie czystości na stanowisku pracy ( zamiatanie, mycie ręczne urządzeń po zatrzymaniu); przewożenie odpowiednim wózkiem ręcznym surowców/półproduktów/opakowań/elementów maszyn; kontrola jakości produktu, podawanie tacek z produktem do pakowania; obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych; zgłaszanie awarii maszyn i urządzeń; prowadzenie dokumentacji związanej z pracą maszyn i urządzeń, Praca na czas określony: 18 miesięcy 01.09.2022 do 01.03.2024 oferta pracy tymczasowej Godziny pracy: 6:00 - 14:00 - 22:00 - 6:00 Trzy zmiany

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: książeczka zdrowia dla celów sanitarno- epidemiologicznych

Wymagania inne:

wykształcenie i staż pracy bez znaczenia, książeczka zdrowia dla celów sanitarno- epidemiologicznych

Miejsce pracy:

Bielany Wrocławskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 19 do 19 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu