kandydatów

Etat Starszy referent

Firma: Izba Administracji Skarbowej we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Izba Administracji Skarbowej we Wrocławiu
Dyrektor poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Starszy referent
Miejsce pracy: Wrocław
Ogłoszenie o naborze Nr 106970

Warunki pracy

  • Praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie

  • Praca jednozmianowa wykonywana w porze dziennej

  • Praca przy oświetleniu naturalnym i sztucznym

  • Stanowisko pracy: typowe stanowisko biurowe wyposażone w komputer z monitorem oraz inne urządzenia biurowe

Wrocław – ul. Stacyjna 10

  • Budynek 6-kondygnacyjny z windą osobową,

  • Wejście główne nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych (2 stopnie),

  • Wejście boczne z podjazdem dla niepełnosprawnych,

  • Dojazd na piętra dźwigiem osobowym

Legnica – ul. Marcinkowskiego 1-3

  • Budynek biurowy przy ul. Marcinkowskiego 1-3 w Legnicy

  • Budynek 4-kondygnacyjny podpiwniczony (brak windy)

  • Budynek częściowo przystosowany dla osób niepełnosprawnych ruchowo – tylko  parter – przy wejściu do budynku podjazd, na parterze platforma (podnośnik) umożliwiająca wjazd na wysoki parter

  • Brak toalet dla osób niepełnosprawnych

  • Przy budynku parking wewnętrzny dla pojazdów służbowych i prywatnych

  • Pokoje socjalne

Zakres zadań

  • Wykonuje czynności wspomagające realizację audytów i kontroli, a w szczególności: prowadzi ewidencję, gromadzi dokumentację, sprawdza i przygotowuje dokumentację do wysyłki, obsługuje kancelarię wydziału oraz realizuje zadania związane z archiwizacją dokumentacji wytworzonej w wydziale w celu usprawnienia realizacji zadań komórki
  • Prowadzi sprawy administracyjno-kadrowe wydziału, w szczególności sporządza zbiorcze zestawienia czasu pracy pracowników oraz zapewnia wsparcie dla procesu obsługi podróży służbowych w celu usprawnienia realizacji zadań komórki

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego powyżej 0,5 roku w pracy biurowej
  • Umiejętność obsługi aplikacji biurowych
  • Umiejętność redagowania pism
  • Podstawowa znajomość ustawy o Krajowej Administracji Skarbowej
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie i rozumienie literatury przedmiotu