kandydatów

Etat Inspektor

Firma: Komenda Miejska Policji we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Komenda Miejska Policji we Wrocławiu
Komendant Miejski Policji poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:

Inspektor
Miejsce pracy: Wrocław
Ogłoszenie o naborze Nr 106874

Warunki pracy

- praca na drugim piętrze budynku, wykonywana przy naturalnym i sztucznym oświetleniu

- praca biurowa przy komputerze powyżej połowy dobowego czasu pracy

- praca wymagajaca sprawnego narzadu mowy, wzroku, słuchu i sprawności obu rąk

- budynek częściowo przystosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych - podjazd i toaleta znajdująca się na parterze

Zakres zadań

  • Prowadzenie sekretariatu Wydziału Kryminalnego oraz Wydziału do walki z Przestępczością Samochodową Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu w tym przyjmowanie, rozdzielanie i ewidencjonowanie korespondencji jawnej adresowanej do obydwu wydziałów celem zapewnienia właściwego obiegu dokumentów i prawidłowego funkcjonowania komórek organizacyjnych
  • Obsługa korespondencji i przesyłek (w tym fax) wpływających i wysyłanych za pośrednictwem aplikacji E-komenda, E-nadawca oraz obsługa internetowej poczty elektronicznej wydziałów w celu zapewnienia terminowej realizacji obiegu dokumentów i bieżącego odbioru wiadomości i poleceń.
  • Przechowywanie, ewidencjonowanie i aktualizowanie jawnych i niejawnych aktów prawnych wpływających do Wydziału Kryminalnego oraz Wydziału do walki z Przestępczością Samochodową oraz zapoznanie z nimi funkcjonariuszy na polecenie przełożonych, celem zapewnienia właściwej wiedzy prawnej funkcjonariuszy obydwu wydziałów.
  • Prowadzenie ewidencji obecności funkcjonariuszy, nadgodzin, urlopów, zwolnień lekarskich, testów sprawności fizycznej, pieczęci, jawnych dzienników korespondencyjnych, książki doręczeń wysłanej poczty, rejestru notatników służbowych celem właściwego funkcjonowania wydziałów.
  • Wprowadzanie danych do Systemu Wspomagania Obsługi Policji w zakresie spraw kadrowych wydziałów. Prowadzenie ewidencji oraz koordynowanie badań profilaktycznych pracowników cywilnych i funkcjonariuszy w zakresie skierowań na badania dla funkcjonariuszy wydziałów w celu zapewnienia ciągłości zdolności do pracy funkcjonariuszy i pracowników na określonych stanowiskach.
  • Prowadzenie ewidencji wydawanych posiłków profilaktycznych oraz naliczenie równoważnika pieniężnego za niewykorzystany posiłek, naliczanie zwrotu kosztów dojazdów do miejsca pełnienia służby dla uprawnionych funkcjonariuszy wydziałów celem rozliczenia związanych z tym kosztów.
  • Archiwizowanie wytworzonych w sekretariacie wydziałów dokumentów oraz przekazywanie ich do Składnicy Akt Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu w celu zapewnienia właściwego przechowywania.
  • Pobieranie i zaopatrywanie funkcjonariuszy w materiały biurowe, druki i inne przedmioty niezbędne w pracy biurowej oraz prowadzenie ewidencji sprzętu będącego na stanie tych wydziałów, celem zapewnienia prawidłowej pracy wydziałów.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego w pracy kancelaryjno - biurowej

  • wysoka kultura osobista
  • komunikatywność
  • znajomość i umiejętność stosowania przepisów
  • znajomość obsługi programów biurowych i komputerowych (Office, Libre Office)
  • samodzielność
  • posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa do klauzuli "Poufne" lub wyrażenie zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego zgodnie z ustawą z dnia 05.08.2010 r. o ochronie informacji niejawnych
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • praca pod presją czasu