kandydatów

Etat Elektryk - konserwator w Dziale Utrzymania Majątku

Firma: Uniwersytet Wrocławski miejsce pracy: Wrocław

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs na stanowisko

Elektryk - konserwator w Dziale Utrzymania Majątku
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: elektryk-konserwator DUM

Nazwa stanowiska: elektryk-konserwator

Wymiar etatu: pełny

Liczba etatów: 1

Główne obowiązki:
  • wykonywanie robót konserwacyjnych w instalacjach i urządzeniach elektrycznych,
  • wykonywanie okresowych oględzin i przeglądów urządzeń i instalacji elektrycznych na przydzielonych obiektach,
  • bieżąca kontrola obiektu w celu zapobiegania awarii,
  • wykonywanie poleceń służbowych w ramach swoich obowiązków,
  • pobieranie z magazynu i rozliczanie materiałów użytych do wykonania prac.
Wymagania konieczne:
  • wykształcenie zawodowe o kierunku elektrycznym,
  • minimum 3-letnie doświadczenie w zawodzie elektrycznym.
Wymagania pożądane:
  • posiadanie zaświadczenia kwalifikacyjnego w zakresie eksploatacji instalacji i urządzeń elektrycznych co najmniej do 1KV,
  • umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w prestiżowej i renomowanej Uczelni,
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. „trzynastka”,
  • możliwość skorzystania z karty „multisport”,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia opieki medycznej,
  • dofinansowanie wypoczynku,
  • dofinansowanie wypoczynku dzieci,
  • preferencyjne pożyczki.