Etat Specjalista w Zespole Projektów Krajowych, w Biurze Obsługi Projektów

Firma: Uniwersytet Wrocławski miejsce pracy: Wrocław

Uniwersytet Wrocławski
ogłasza konkurs na stanowisko

Specjalista w Zespole Projektów Krajowych, w Biurze Obsługi Projektów
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: specjalista BOP.A.

Nazwa stanowiska: Specjalista w Zespole Projektów Krajowych

Wymiar etatu: 1

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Zakres obowiązków:
  • pozyskiwanie informacji na temat możliwości finansowania działań podejmowanych w Uniwersytecie Wrocławskim
  • upowszechnianie informacji o programach i konkursach wśród pracowników Uniwersytetu Wrocławskiego
  • wsparcie pracowników w poszukiwaniu zewnętrznych źródeł finansowania projektów
  • odpowiedzialność za formalne przygotowanie wniosków aplikacyjnych, prowadzenie dokumentacji w okresie realizacji projektów oraz prowadzenie rozliczenia projektów
  • współprowadzenie z kierownikiem projektu w porozumieniu z właściwymi jednostkami Uniwersytetu Wrocławskiego negocjacji warunków umów/aneksów do umów z instytucjami finansującymi/współkonsorcjantami
  • monitorowanie zaawansowania kosztowego i przychodowego w projektach
  • współpraca z instytucjami finansującymi projekty, udział w audytach projektów realizowanych przez podmioty zewnętrzne.
Wymagania konieczne:
  • wykształcenie wyższe
  • staż pracy w jednostce sektora finansów publicznych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1
Wymagania pożądane:
  • komunikatywność
  • samodzielność
  • terminowość wykonywania powierzonych zadań
  • umiejętność i doświadczenie w pracy w zespole

Wykształcenie:

  • wyższe
Oferujemy:
  • zatrudnienie w prestiżowej i zatrudnienie w prestiżowej i renomowanej Uczelni,
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
  • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia w odpowiedzialnej, pełnej wyzwań pracy,
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. „trzynastka”,
  • możliwość skorzystania z: karty MultiSport, ubezpieczenia grupowego oraz opieki medycznej,
  • dofinansowanie wypoczynku,
  • dofinansowanie wypoczynku dzieci,
  • preferencyjne pożyczki.