kandydatów

Etat Inżynier Budowy

Firma: Liadur Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 7546890, z dnia 2022-09-19

Lider na rynku ekranów dźwiękochłonnych w związku z rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

Inżynier Budowy

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • współpraca z Kierownikiem budowy

  • sporządzanie dokumentacji technicznej

  • koordynowanie prac brygad budowlanych i podwykonawców

  • kontrola dostaw i stanu materiałów na budowie

  • praca biurowa oraz delegacje

Wymagania

  • wykształcenie techniczne / wyższe o profilu budowlanym
  • doświadczenie na budowie: minimum rok
  • umiejętność sporządzania dokumentacji technicznej
  • czytanie rysunków technicznych
  • dobra organizacja pracy własnej
  • zaangażowanie, dyspozycyjność (praca również w delegacjach), odpowiedzialność
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • umowa o pracę – mile widziane również osoby preferujące kontrakt B2B
  • stabilność zatrudnienia (również poza sezonem)
  • niezbędne narzędzia pracy – m.in. samochód, komputer, telefon
  • miłą atmosferę, uczciwość i profesjonalizm,
  • wynagrodzenie od 6 500 – 10 000 zł netto
  • możliwość uzyskania wyższego wynagrodzenia w miarę wzrostu kompetencji (m.in. managerskich)

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 19-09-2022
Wyświetleń: 118