kandydatów

Etat Specjalista ds. marketingu

Firma: MOTOKARIERA S.C. miejsce pracy: Wrocław

Dla naszego Klienta, wrocławskiego dealera samochodów marek Premium, MotoKariera poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. marketingu
Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków

  • Planowanie, realizowanie kampanii marketingowych
  • Realizacja działań w obszarze social media (współtworzenie contentu, planowanie kalendarza komunikacji, współpraca z agencją zewnętrzną)
  • Wspieranie w planowaniu i realizowaniu pozostałych projektów marketingowych 360
  • Monitorowanie i analiza efektywności prowadzonych działań
  • Realizacja działań w obszarze segmentacji marketingowej
  • Aktywna współpraca klientami wewnętrznymi
  • Przygotowywanie okresowych raportów i prezentacji
  • Współpraca z agencjami reklamowymi i domem mediowym
  • Udział w planowaniu i realizacji eventów, akcji komercyjnych i partnerskich

Wymagania

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku pracy
  • Wiedzy i doświadczenia w obszarze digital marketingu (SEO/SEM, Google Analitics, Meta Ads, e-mail marketing, Social Media)
  • Umiejętności budowania i realizacji strategii marketingowej – od analizy poprzez wytyczne i weryfikację efektywności w oparciu o KPI oraz dane
  • Umiejętności pracy z dużym budżetem marketingowym (kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie)
  • Doświadczenia we współpracy z agencjami (interactive, creative, event)
  • Mile widziane doświadczeni w organizacji eventów
  • Skrupulatności, dobrej organizacji pracy i responyswności
  • Komunikatywnej znajomości j. angielskiego
  • Dobrej znajomości środowiska MS Office (Power Point, Excel)

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Ambitne projekty i możliwość stałego rozwoju zawodowego (praca na wysokich budżetach oraz nowoczesnych narzędziach marketingowych)
  • Pracę u rozwijającego się dealera marki luksusowej
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Niezbędne narzędzia pracy