kandydatów

Etat Referent ds. kształcenia na odległość

Firma: Uniwersytet Wrocławski miejsce pracy: Wrocław

Uniwersytet Wrocławski
ogłasza konkurs na stanowisko

Referent ds. kształcenia na odległość
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: 130.2022.CKO.A

Nazwa stanowiska: referent

Wymiar etatu: 1

Rodzaj umowy: umowa o pracę na zastępstwo

Zakres obowiązków:
  • Obsługa administracyjna i organizacyjna biura
  • Zapewnienie sprawnego obiegu dokumentów
  • Prowadzenie rejestrów i kartotek, archiwizacja dokumentów
  • Opracowanie raportów i zestawień oraz dokumentów i wniosków
  • Współpraca z jednostkami organizacyjnymi Uczelni
  • Organizacja spotkań i szkoleń
  • Wsparcie pracowników UWr prowadzących kształcenie na odległość
  • Kontakt z podmiotami zewnętrznymi
  • Organizacja pracy z zastosowaniem procedur i wytycznych
  • Opracowanie instrukcji do obsługi narzędzi wykorzystywanych w kształceniu na odległość
  • Tworzenie zawartości kursów na platformie e-EDU
  • Obsługa systemów funkcjonujących w UWr (m.in. EZD)
  • Administrowanie kontem Centrum Kształcenia na Odległość na portalach społecznościowych

Wykształcenie:
  • Wyższe magisterskie
Wymagania konieczne:
  • Bardzo dobra znajomość platformy e-EDU w zakresie projektowania kursów e-learningowych
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu Office
  • Bardzo dobra znajomość środowiska Moodle
  • Umiejętność samodzielnego i odpowiedzialnego działania w celu realizacji powierzonego zakresu obowiązków
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Systematyczność i dobra organizacja pracy
Wymagania pożądane:
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Preferowane doświadczenie zawodowe w pracy administracyjnej
Oferujemy:
  • zatrudnienie w prestiżowej i renomowanej Uczelni
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. „trzynastka”
  • możliwość skorzystania z karty „multisport”
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia opieki medycznej
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wypoczynku dzieci
  • preferencyjne pożyczki