kandydatów

Etat Konsultantka / Konsultant do działu Cen Transferowych

Firma: DMS TAX Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 7516452, z dnia 2022-09-12

DMS TAX to Spółka Doradztwa Podatkowego oparta na normalnej atmosferze i dobrych warunkach pracy. Pracujemy w normalnych godzinach, ceniąc sobie relacje międzyludzkie.

Poszukujemy:

Konsultantka / Konsultant do działu Cen Transferowych

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby z min. 2 letnim doświadczeniem.

Zakresem zadań jest: sporządzanie dokumentacji cen transferowych, doradztwo, audyty i przeglądy dokumentacyjne, analizy rynków i branż w zakresie Transfer Pricing.

Wymagania

  • wyższe wykształcenie ekonomiczne (rachunkowość, controlling, finanse, podobne) lub prawniczego,
  • 2-3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • teoretyczna i praktyczna znajomość zagadnień podatkowych oraz rachunkowości zarządczej,
  • zdolność analitycznego i kreatywnego myślenia wraz z samodzielnością,
  • dyspozycyjność w dniach roboczych pomiędzy 8 a 16 lub 9 i 17.

Dodatkowe atuty:

  • uprawnienia doradcy podatkowego lub zdany egzamin na doradcę podatkowego,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Oferujemy

  • umowę o pracę z godnym wynagrodzeniem,
  • rozwój merytoryczny i interesujące projekty,
  • fajną atmosferę pracy z ciekawymi ludźmi.

Dla nas to ważne, że nasz zespół tworzą świetni ludzie.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 12-09-2022
Wyświetleń: 120