kandydatów

Etat Młodszy inżynier systemowy

Firma: ASCO Security Sp. z o.o.Sp.k miejsce pracy: Wrocław

Jesteśmy jedną z największych firm w branży usług profesjonalnych - ochrony osób i mienia, z ponad 33 letnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w dostarczaniu nowych technologii ochrony i technicznych systemów zabezpieczeń.

www.ascosecurity.pl

W związku z rozwojem działu IT zajmującego się cyber-bezpieczeństwem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Młodszy inżynier systemowy
Miejsce pracy: Wrocław
Opis stanowiska:
  • zarządzanie elementami infrastruktury teleinformatycznej należącej do Spółki oraz jej klientów
  • wdrażanie i konfigurowanie rozwiązań technologicznych oferowanych klientom
  • rozwiązywanie problemów technicznych zgłaszanych przez klientów
  • doradztwo w zakresie doboru rozwiązań oferowanych przez spółkę
  • wsparcie w opracowaniu ofert handlowych, prowadzenie dialogu technicznego z klientami
Wymagania:
  • dobra znajomość jęz. angielskiego min. na poziomie B1
  • wykształcenie min. średnie (szkoły o profilu informatycznym / telekomunikacyjnym)
  • podstawowa wiedza w zakresie sieci komputerowych i protokołów sieciowych
  • znajomość rozwiązań z zakresu Windows Server / Microsoft Active Directory
  • chęć rozwoju w kierunku cyber secuirty i łatwość uczenia się,
  • prawo jazdy kat. B,
  • miejsce zamieszkania: Wrocław i okolice.
Mile widziane:
  • doświadczenie w administracji sieci
  • doświadczenie w pracy z rozwiązaniami typu /firewall/UTM
  • znajomość systemów Linux
Oferujemy:
  • możliwość pracy hybrydowej
  • szkolenia wewnętrzne w zakresie oferowanych rozwiązań (autorskie i certyfikowane)
  • roczny budżet na szkolenia zewnętrzne
  • dodatkową premię w ramach realizacji ścieżki rozwoju zawodowego
  • nowoczesne narzędzia pracy (laptop, smartfon)
  • kartę sportową

Wynagrodzenie brutto: 4500 zł do 7500zł - w zależności od posiadanych kwalifikacji kandydata

Prosimy o umieszczenie w CV poniższej klauzuli:
„Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Asco Security sp. z o.o. sp. k. (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ustaw z 2002 nr 101 poz. 926- tj z późn. zm.).„ Zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. wizerunek, zainteresowania. Przyjmuję do wiadomości, iż dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) będą przetwarzane na podstawie przepisów oraz na potrzeby zawarcia umowy."
Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 07-09-2022
Wyświetleń: 112