kandydatów

Etat Młodszy Specjalista ds. HR

Firma: Apteka Dr.Max miejsce pracy: Wrocław

Dr.Max Polska to druga największa sieć aptek w kraju stworzona przez międzynarodowy holding Dr.Max –

lidera na rynku farmaceutycznym w Czechach i na Słowacji. Rozwijamy rynek apteczny w kraju i zagranicą

ale nie byłoby to możliwe gdyby nie pracownicy uczestników sieci- najlepsi specjaliści!

Ponad 4 000 pracowników w Polsce to nasz największy kapitał cenimy ich umiejętności i zdolności rozwijamy

potencjał i szkolimy tak by wciąż mogli wytyczać nowe szlaki i kreować biznes farmaceutyczny w Polsce.

Młodszy Specjalista ds. HR
Twoje obowiązki:
  • będziesz odpowiedzialny za rekrutacje pracowników tymczasowych i zapewnienie rezerwy kadrowej w aptekach na terenie Twojego regionu,
  • będziesz odpowiadał/a za pozyskiwanie nowych kandydatów do bazy stałych zleceniobiorców,
  • współpracował na zasadzie partnerstwa z Działem Operacyjnym (Kierownikami Regionalnymi i Dyrektorem) w sprawach związanych z polityką personalną,
  • stale będziesz komunikował/a się z aptekami w podległym Tobie regionie oraz z Naszymi pracownikami zewnętrznymi w celu zapewnienia operacyjności w aptekach,
  • aktywnie włączysz się w pomoc przy prowadzeniu projektów rekrutacyjnych przy współpracy z HRBP,
  • realizował/a zadania i projekty wspólne w Zespole Rekrutacji,
Nasze wymagania:
  • studia z obszaru ZLL, psychologii itp. (mile widziany status studenta),
  • mile widziane doświadczenie w Dziale Personalnym (praktyki itp),
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • określanie priorytetów i organizacja pracy własnej,
  • aktywna postawa i chęć do pomocy,
  • działanie oparte na poszukiwaniu rozwiązań,
Oferujemy:
  • Stały rozwój poprzez liczne szkolenia zawodowe i personalne,
  • System pracy zdalnej,
  • wynagrodzenie wzbogacone premią za osiągane wyniki,
  • wyjazdy i spotkania integracyjne,
  • pracę w wyjątkowym Zespole, którego możesz stać się członkiem,
  • zdobycie cennego doświadczenia w obszarze rekrutacji od specjalistów,
  • pakiet benefitów takich jak prywatna opieka lekarska, multisport itp,