kandydatów

Etat Doradca ds. Ubezpieczeń i Inwestycji

Firma: Amero Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska: * Kompleksowa obsługa klientów indywidualnych i przedsiębiorstw * Dostosowywanie produktów finansowych do potrzeb, oczekiwań i możliwości klientów * Współpraca z bankami oraz instytucjami finansowymi * Nawiązywanie długofalowych relacji z klientami * Możliwość zdobycia doświadczenia w sprzedaży i nie tylko Wymagania: * Wykształcenie wyższe (ewentualnie w trakcie studiów) * Chęć stałego podnoszenia kwalifikacji * Komunikatywność * Umiejętność identyfikowania i rozwiązywania problemów * Pewność siebie * Nastawienie na rozwój Oferujemy: * Bardzo dobre warunki pracy i wynagrodzenia * Systematyczne pogłębianie wiedzy oraz umiejętności * Rozwój umiejętności sprzedażowych i menadżerskich * Udział w bloku specjalistycznych szkoleń z zakresu finansów, prawa i sprzedaży * Pracę w młodym, partnersko nastawionym zespole * Elastyczne godziny pracy * Profesjonalny rozwój w dynamicznie rozwijającym się biznesie * Wyjątkową kulturę firmy * Jasną i pewną ścieżkę kariery Aplikację proszę przesłać na : grzegorz.kapalka@amero.pl

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 05-05-2011
Wyświetleń: 1323