kandydatów

Etat Młodsza księgowa / Młodszy księgowy

Firma: IFIRMA SA miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 7438641, z dnia 2022-08-26

Jesteśmy jednym z największych biur rachunkowych w Polsce. Stworzyliśmy od podstaw pierwszy internetowy program do samodzielnego prowadzenia księgowości dla jednoosobowych działalności gospodarczych. Nasz zespół składa się z zaufanych i doświadczonych specjalistów, którzy każdego dnia pomagają rozwiązywać problemy księgowe tysiącom przedsiębiorców.

W chwili obecnej poszukujemy pracowników na stanowisko:

Młodsza księgowa / Młodszy księgowy

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • obsługa uproszczonej księgowości (PIT, ryczałt i VAT) oraz ZUS DRA przydzielonych firm,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych,
  • obsługa zagadnień kadrowo-płacowych,
  • stały kontakt z właścicielami obsługiwanych firm (telefoniczny, mailowy).

Wymagania

Dołącz do nas, jeśli:

  • posiadasz min. średnie wykształcenie,
  • postanowiłaś/eś związać swoją karierę zawodową z zawodem księgowej/księgowego,
  • posiadasz wiedzę z zakresu ubezpieczeń społecznych (głównie ZUS przedsiębiorcy) oraz bieżących przepisów podatkowych,
  • jesteś skrupulatna/y, dobrze zorganizowana/y i potrafisz ustalać priorytety.

Twoim dodatkowym atutem będzie: doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, znajomość przepisów kadrowo-płacowych i doświadczenie w pracy z programem Płatnik.

Oferujemy

  • pracę w pełnym wymiarze godzin (40h tygodniowo) w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, notowanej na PGW,
  • elastyczne godziny i zadaniowy tryb pracy,
  • wynagrodzenie w wysokości: 4000 - 4700 zł/m-c brutto podczas okresu próbnego i około 5 500 - 7000 zł/m-c brutto po zakończeniu szkolenia,
  • szkolenie na start -pracę w naszym zespole zaczniesz od gruntownego, praktycznego szkolenia z zakresu księgowości, dopasowanego do Twoich potrzeb i umiejętności,
  • po okresie wdrożeniowym możliwość pracy stacjonarnie (biuro w dwóch lokalizacjach: przy ul. Grabiszyńskiej i przy ul. Kleczkowskiej) lub zdalnie,
  • możliwości dalszego rozwoju zawodowego, jasna ścieżka kariery (Młodsza/y Księgowy/a → Księgowa/y→ Lider zespołu Księgowego → Koordynator),
  • benefity pozapłacowe: karta Multisport i prywatna opieka medyczna,
  • program poleceń pracowniczych,
  • bezpłatny parking oraz możliwość korzystania z rowerowni,
  • rowery firmowe do Twojej dyspozycji,
  • wspólne wyjścia integracyjne, szereg firmowych imprez.