Etat Estimator & Component Engineer – Kosztorysant & Wsparcie techniczne

Firma: Osborne Engineering Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Estimator & Component Engineer – Kosztorysant & Wsparcie techniczne

Osborne Engineering Sp. z o.o. we Wrocławiu od 2007 roku zajmuje się produkcją i regeneracją łożysk ślizgowych, uszczelnień olejowych i ich modernizacją oraz dostarczaniem komponentów na zamówienie klienta.

Nasze produkty i usługi mają uznane wśród renomowanych producentów maszyn wirujących. Łożyska Osborne Engineering pracują na całym świecie w różnego typu maszynach od dużych turbin parowych, przez turbiny przemysłowe, turbiny gazowe, generatory, kompresory, przekładnie, wentylatory, silniki, pompy w układzie pionowym i poziomym.

Dzięki elastyczności naszych zakładów produkcyjnych zlokalizowanych w różnych częściach globu oferujemy różne rozwiązania dla klientów branży ropy, gazu, petrochemii oraz przemysłu energetycznego.

Obowiązki:
  • Opracowywanie wycen kosztorysowych łożysk ślizgowych w oparciu o dokumentację projektową, techniczną i przetargową,
  • Przygotowywanie wycen dla klientów,
  • Analiza i porównywanie ofert, kosztorysów
  • Wykonywanie pomiarów wstępnych oraz sprawdzanie ich zgodności z dokumentacją techniczną
  • Współpraca z produkcją oraz w pozyskiwaniu prac w kooperacji (podwykonawcy)
  • Zapewnienie, że wszystkie zadania / procedury / dokumentacja spełniają wymagania normy ISO 9001
  • Współpraca z zespołem sprzedaży i produkcji – wyliczanie czasy cykli roboczych
  • Śledzenie bieżących i aktualnych cen surowców wykorzystywanych przy produkcji
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (także studenci IV lub V roku) lub średnie techniczne poparte doświadczeniem produkcyjnym
  • Znajomość procesów obróbki skrawaniem
  • Podstawowa znajomość przyrządów pomiarowych: suwmiarka, mikrometr
  • Znajomość środowiska CAD
  • Obsługa MS Office, w szczególności dobra znajomość MS Excel
  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, terminowość, samodzielność i obowiązkowość
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole
Mile widziane:
  • Doświadczenie w zakresie przygotowania wycen robót
  • Gotowość do nauki nowych rzeczy (mile widziani absolwenci kierunków technicznych)
Oferujemy:
  • Stabilną pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych (ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport)
Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.