kandydatów

Etat Księgowa / księgowy w firmie produkcyjnej

Firma: Synapsa Med Sp. Z o.o. miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

Ogłoszenie numer: 7432863, z dnia 2022-08-23

Synapsa Med Sp. Z o.o.

Księgowa / księgowy w firmie produkcyjnej

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

Opis stanowiska

  • wprowadzanie dowodów księgowych do systemu COMARCH OPTIMA
  • zamykanie miesiąca,
  • obliczanie zaliczek na podatki CIT
  • sporządzanie deklaracji VAT, VAT-UE, plików JPK
  • weryfikacja dokumentów pod względem merytorycznym i księgowym
  • wypłacanie wynagrodzeń gotówkowych
  • realizacja potrąceń przy wypłacaniu wynagrodzeń

Wymagania

  • wykształcenie co najmniej wyższe (w trakcie studiów),
  • umiejętność samoorganizacji
  • zaangażowanie, rzetelność i odpowiedzialność w realizowaniu powierzonych zadań,
  • znajomość prawa podatkowego
  • mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej
  • dokładna znajomość wyniku skomplikowanego równania księgowego jakim jest: 2+2 oraz ambiwalentny stosunek do obowiązkowych ubezpieczeń społecznych

Oferujemy

  • samodzielne stanowisko z kompletem narzędzi służbowych
  • praca w bardzo zgranym zespole i miłej atmosferze, w dobrze skomunikowanym miejscu,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie na jasnych i czytelnych zasadach
  • wsparcie doradcy podatkowego oraz głównego księgowego
  • owocowe czwartki, gazowaną wodę i domowe obiady

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 23-08-2022
Wyświetleń: 139