kandydatów

Etat Przedstawiciel Handlowy

Firma: HELLA TECHNIKI OSŁONOWE sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Firma HELLA – wiodący europejski producent systemów osłon przeciw słonecznych. Główna siedziba firmy znajduje w Abfaltersbach, Austria. Zatrudnia w całej grupie obecnie około 1500 pracowników. W Polsce przedstawicielstwo zlokalizowane jest w okolicach Wrocławia. W związku z rozwojem oddziału w Polsce poszukujemy pracownika do działu sprzedaży.

Przedstawiciel Handlowy
Miejsce pracy: Wrocław
Zadania:
  • Pozyskiwanie klientów i utrzymywanie stałych relacji z handlowych,
  • Prowadzenie negocjacji handlowych,
  • Realizowanie i koordynowanie zamówień,
  • Planowanie i koordynowanie dostaw do klientów,
  • Monitorowanie podległego rynku oraz działań konkurencji,
  • Budowanie dobrego wizerunku firmy,
  • Bieżące raportowanie podejmowanych działań oraz wyników,
  • Region: Wrocław/dolnośląskie.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość obsługi komputera, MS Word, Exel,
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (weryfikowana podczas rozmowy),
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych,
  • Prawo jazdy kat.: B.
Oferujemy:
  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej firmie,
  • Pracę w przyjaznej atmosferze, w zgranym zespole,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Atrakcyjny system wynagradzania,
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,
  • Program szkoleń produktowych,
  • Umowę o pracę (po okresie próbnym),
  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna dla pracowników i członków rodzin, karta MultiSport),