kandydatów

Etat Specjalista ds. gospodarki magazynowej

Firma: MT RECYCLING PLASTICS SP. Z O. O. miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

O firmie

MT Recycling Plastics SP. Z O. O. to spółka, która powstała z myślą o przetworzeniu jak największej ilości odpadów sztucznych. Zajmuje się recyclingiem i sprzedażą różnorodnych tworzyw konstrukcyjnych, a także przetwarzaniem na sprzedaż granulatu tworzyw sztucznych do Europy oraz państw azjatyckich.

Aktualnie dynamicznie się rozwijamy.

Obecnie do naszego zespołu szukamy osoby na stanowisko: Specjalista ds. gospodarki magazynowej

Specjalista ds. gospodarki magazynowej
Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice
Opis stanowiska:
  • Szczegółowe administrowanie stanami magazynowymi firmy
  • Planowanie oraz weryfikacja zasobów
  • Przyjmowanie towarów i przygotowywanie ich do wysyłki
  • Wprowadzenie do systemu danych dotyczących stanu magazynowego
Wymagania:
  • Komunikatywność
  • Zdolności Negocjacyjne
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność posługiwania się programami magazynowymi- mile widziane
  • Znajomość zagadnień z logistyki oraz dystrybucji
  • Uprawnienia do prowadzenia wózka widłowego
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość doskonalenia umiejętności językowych w codziennej pracy
  • Dobrą atmosferę, bezpłatne miejsca parkingowe, kawę, herbatę, owoce i przekąski oraz biesiady przy orientalnych potrawach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji
  • Możliwość intensywnego rozwoju zawodowego oraz zdobywania nowych doświadczeń w projekcie typu green field

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 10-08-2022
Wyświetleń: 146