Etat Specjalista Obsługi Klienta Działu Ubezpieczeń Osobowych i Pracowniczych

Firma: Supra Brokers S.A. miejsce pracy: Wrocław

Supra Brokers S.A. wiodący broker ubezpieczeniowy na rynku polskim  w związku
z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje pracownika na stanowisko:

Specjalista Obsługi Klienta Działu Ubezpieczeń Osobowych i Pracowniczych
Miejsce pracy: Wrocław
Twój zakres obowiązków:
  • udział w bieżącej obsłudze procesu ubezpieczeniowego Klientów spółki
  • praca z dokumentacją ubezpieczeniową
  • udział w prowadzeniu procedur wyboru ubezpieczyciela
  • kontakt z Klientem i towarzystwami ubezpieczeniowymi
Nasze wymagania:
  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w zakresie ubezpieczeń osobowych i pracowniczych,
  • umiejętność pracy w zespole
To oferujemy:
  • pracę w stabilnej firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • ciekawą, pełną wyzwań i możliwości rozwoju pracę,
  • szeroki pakiet socjalny.