kandydatów

Etat Inspektor

Firma: Urząd Transportu Kolejowego w Warszawie miejsce pracy: Wrocław

Urząd Transportu Kolejowego w Warszawie
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Inspektor
Miejsce pracy: Wrocław
Ogłoszenie o naborze Nr 103244

Warunki pracy

Praca administracyjno-biurowa.

Narzędzia i materiały pracy: komputer, telefon, drukarka, skaner.

Inne informacje: budynek klimatyzowany.

Krajowe wyjazdy słuzbowe.

Permanentna obsługa klientów zewnętrznych (spoza administracji, np. obywatele, przedsiębiorstwa).

Zakres zadań

  • Prowadzi obsługę kancelaryjną w Oddziale Terenowym we Wrocławiu: przyjmuje, wstepnie priorytetyzuje, dekretuje i rejestruje korespondencję wpływająca do Oddziału (zarówno w formie tradycyjnej jak i elektronicznej) oraz rejestruje i nadaje przesyłki do wysyłki.
  • Prowadzi obsułgę finansowo-administracyjną Oddziału Terenowego we Wrocławiu.
  • Prowadzi obsługę sekretariatu Oddziału Terenowego we Wrocławiu.
  • Współpracuje z komórką organizacyjną UTK właściwą do spraw personalnych pracowników UTK.
  • Zapewnia funkcjonowanie Punktu Potwierdzającego Profil Zaufany w celu realizacji zadań wynikających z pełnienia przez UTK funkcji Punktu Potwierdzającego Profile Zaufane Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej (ePUAP).
  • Prowadzi składnicę akt oraz przekazuje dokumentację archiwalną do archiwum zakładowego UTK.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 6 miesięcy doświadczenia zawodowego doświadczenia na stanowisku administracyjno-biurowym lub w administracji publicznej
  • Znajomość ustawy Kodeks postępowania administracyjnego
  • Znajomość ustawy o służbie cywilnej
  • Znajomośc Kodeksu pracy
  • Znajomośc zasad funkcjonowania administracji publicznej
  • Umiejętność obsługi komputera w środowisku Windows oraz pakietu MS Office
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe