Etat Starszy referent / Specjalistę ds. zamówień publicznych

Firma: Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu
ogłasza nabór na stanowiska

Starszego referenta / Specjalistę ds. zamówień publicznych
(2 etaty: umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
umowa o pracę w wymiarze ½ et. )
DK-1100-6/22
Zadania:
  • nadzór nad prawidłowym realizowaniem zapisów ustawy Pzp oraz regulacji wewnętrznych dotyczących wydatkowania środków publicznych,
  • opracowanie planów zamówień w oparciu o plany wydatków Uczelni,
  • wykonywanie czynności proceduralnych związanych z przygotowaniem i prowadzeniem postępowań o udzielenie zamówień publicznych na zasadach określonych w ustawie Prawo zamówień publicznych i Regulaminie zamówień publicznych obowiązującym w Uczelni,
  • prowadzenie pełnej dokumentacji w zakresie prowadzonych postępowań,
  • weryfikacja ofert, rozpatrywanie ewentualnych protestów,
  • współpraca z komórkami organizacyjnymi Uczelni w zakresie wynikającym z przepisów ustawy – Prawo zamówień publicznych i w oparciu o przepisy wewnętrzne,
  • analizowanie i wyjaśnianie spraw problematycznych korzystając z interpretacji prawnych (wyroki KIO, komentarze, opinie UZP, itp.),
  • czynny udział w komisjach przetargowych,
  • archiwizacja dokumentacji dotyczącej przeprowadzonych postępowań zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • prowadzenie rejestru postępowań o udzielenie zamówień publicznych,
  • opracowanie i aktualizacja wewnętrznych aktów prawnych dotyczących zamówień publicznych,
  • sprawozdawczość w zakresie zamówień publicznych.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe na kierunkach: prawo, ekonomia, administracja, zarządzanie,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość ustaw i przepisów wykonawczych związanych z udzielaniem zamówień publicznych,
  • zdolność analitycznego myślenia, umiejętność planowania i dobrej organizacji prac
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w wymiarze całego etatu,

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji,

  • dodatkowe wynagrodzenie roczne, świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.