kandydatów

Etat Kierownik biura

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 7294281, z dnia 2022-07-18

Klient portalu Praca.pl

Firma jest dużym dystrybutorem leków i sprzętu medycznego.

Kierownik biura

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • planowanie i koordynowanie działalności usług biurowych,
  • zapewnienie przestrzegania zasad i regulacji korporacyjnych,
  • planowanie i wdrażanie metod zapewniających efektywny przebieg pracy,
  • analiza i ocena pracy systemów wsparcia administracyjnego, metod pracy,
  • przeprowadzanie niezbędnych zakupów materiałów do pracy w biurze, a także sprzętu biurowego oraz kontrola ich odbioru i dostawy,
  • przeprowadzanie specjalistycznych badań w celu określenia porównawczych kosztów użytkowania różnych urządzeń biurowych, wystawianie niezbędnych wniosków zakupowych,
  • zawieranie umów na konserwację sprzętu biurowego,
  • zarządzanie utrzymaniem i replanowaniem biura,
  • organizacja miejsc pracy w biurze,
  • wykonywanie rutynowych obowiązków kierowniczych, w tym planowanie, ocena, organizacja, integracja i kontrola.
  • rozkład czasu pracy pracowników.

Wymagania

  • biegła znajomość języka polskiego i ukraińskiego lub rosyjskiego,
  • znajomość języka angielskiego do pisania kart pracy,
  • wykształcenie wyższe w zakresie prawoznawstwa lub ekonomii,
  • doświadczenie zawodowe na podobnych stanowiskach od 1 roku,
  • znajomość ram prawnych Polski,
  • niezależność w podejmowaniu decyzji,
  • towarzyskość i życzliwość,
  • punktualność, elastyczność, odpowiedzialność i umiejętność planowania czasu.

Oferujemy

  • oficjalne zatrudnienie,
  • mały, ale bardzo przyjemny zespół roboczy,
  • biuro w centrum miasta Wrocław,
  • grafik pracy od poniedziałku do piątku od 9 do 17,
  • miesięczne wynagrodzenie 4000 zł.