kandydatów

Etat Specjalista / Specjalistka ds. Obsługi Klienta

Firma: ebadu.pl sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 7255704, z dnia 2022-07-08

Jesteśmy spółką IT, która od ponad 10 lat tworzy rozwiązania dla klientów z branż ITC/R&D z całej Polski. Poszukujemy do współpracy osób otwartych, dynamicznych i rzetelnych. Jeśli szukasz stabilnej pracy, chcesz z nami rozwijać nowoczesne produkty IT oraz swoje umiejętności z zakresu wsparcia i obsługi klienta, sprawdź ofertę i aplikuj!

Specjalista / Specjalistka ds. Obsługi Klienta

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Do Twoich obowiązków będzie należało

  • prowadzenie rozmów z Klientami oraz utrzymywanie długookresowych relacji z nimi,
  • codzienne wsparcie oraz edukacja użytkowników w zakresie optymalnego wykorzystania oferowanych przez nas produktów,
  • wsparcie klientów w procesie wdrażania naszych rozwiązań,
  • rozwój, wdrażanie i utrzymywanie standardów obsługi klienta.

Wymagania

Czego wymagamy

  • wyższego wykształcenia,
  • umiejętności prowadzenia rozmów (kontakt telefoniczny, mailowy, spotkania i prezentacje online) oraz umiejętności budowania relacji z klientem,
  • bardzo dobrej organizacji pracy i umiejętności ustalania priorytetów,
  • inicjatywy, samodzielności i rzetelności w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • bardzo dobrej znajomości języka polskiego,
  • komunikatywnej znajomość języka angielskiego,
  • biegłości w korzystaniu z pakietów Office/Google.

Oferujemy

Co dla Ciebie mamy:

  • pracę w innowacyjnej firmie o profilu IT,
  • pracę na pełen etat,
  • dowolność formy zatrudnienia,
  • stabilne środowisko i komfortowe warunki pracy,
  • elastyczny czas pracy i pracę zdalną,
  • pracę z doświadczonym i zgranym zespołem,
  • pełen zestaw narzędzi do pracy (komputer, telefon),
  • szeroką możliwość rozwoju swoich kompetencji.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 08-07-2022
Wyświetleń: 145