kandydatów

Etat Pracownik ochrony

Firma: Solid Security Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Solid Security to doświadczenie, wiedza oraz profesjonalizm działań na rynku ochrony osób i mienia. Jesteśmy firmą z polskim kapitałem z powodzeniem funkcjonującą od 1991 roku na terenie całego kraju. Na podstawie grupy wyspecjalizowanych spółek, świadczymy usługi ochrony na rzecz klientów biznesowych i indywidualnych, we wszystkich obszarach związanych z bezpieczeństwem.

Jak działamy

Bierzemy pełną odpowiedzialność za świadczone usługi, realizując ustalenia z Klientem, reagując jednocześnie na potrzeby pojawiające się w trakcie realizacji kontraktu.
Proponowany przez nas Zintegrowany System Ochrony, gwarantuje optymalizację procesów ochronnych, podnosząc poziom bezpieczeństwa naszych Klientów.

Dbamy o dobre relacje w biznesie, opierając je o konstruktywny dialog, profesjonalizm działań oraz partnerstwo. Potencjał Solid Security oparty jest o kompetentny i zaangażowany Zespół.
Działamy we wszystkich regionach Polski, poprzez profesjonalnie zorganizowaną strukturę operacyjną.

Pozycja Solid Security oraz ciągły rozwój firmy, związana jest z umiejętnością wykorzystywania wieloletniego doświadczenia, z właściwym rozumieniem potrzeb Klienta oraz inwestowaniem w kapitał ludzki i innowacyjne rozwiązania.

Pracownik ochrony
Miejsce pracy: Wrocław

 Zadania:

  • Ochrona powierzonego mienia
  • Obserwacja osób na sklepie
  • Monitorowanie bezpieczeństwa na terenie sklepu i zgłaszanie kierownikowi
  • Sumienna realizacja obowiązków służbowych

 Wymagania:

  • Niekaralność
  • Dyspozycyjność
  • Sumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Wynagrodzenie 3800 zł brutto
  • Gwarancję wypłaty wynagrodzenia na czas
  • Kompletne, bezpłatne umundurowanie
  • Profesjonalne i cykliczne szkolenia zawodowe
  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • Ubezpieczenie NNW (od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków)

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie aplikacji lub kontakt telefoniczny (w godzinach 9.00 - 17.00) pod nr tel.: 667 698 181