kandydatów

Etat Asystent / Asystentka Biura Serwisu

Firma: ADF AUTO Spółka z o.o. miejsce pracy: Wrocław

ADF AUTO Sp. z o.o. jest autoryzowanym dealerem samochodów Fiat, Alfa Romeo, Jeep, Abarth i IVECO. Zajmujemy się profesjonalnym doradztwem handlowym oraz szerokim wachlarzem usług około sprzedażowych. Jesteśmy zlokalizowani we Wrocławiu przy ul. Karkonoskiej 45.

Asystent / Asystentka Biura Serwisu
Miejsce pracy: Wrocław
Twój zakres obowiązków:
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów,
  • obsługa rozmów telefonicznych,
  • powitanie klienta i ustalenie celu wizyty,
  • prowadzenie przebiegu spotkań,
  • umawianie klientów,
  • zarządzaniem parkiem samochodów demonstracyjnych i zastępczych,
  • przygotowywanie zestawień, raportów i analiz,
  • sprawowanie pieczy nad materiałami biurowymi.
Nasze wymagania:
  • doświadczenie w obszarze obsługi klienta,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i komunikacji,
  • otwartość i chęć uczenia się,
  • umiejętność działania pod presją czasu,
  • prawo jazdy kat. B.
To oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • możliwość rozwoju oraz zdobywania doświadczenia.
Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez ADF AUTO Spółka z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji".
W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rodo@adfauto.pl